Laistymo sistema vejai veikianti jau 11 metų

Prieš 11 metų gautas ir sėkmingai įvykdytas užsakymas vejos laistymui Ramučiuose, Kauno rajone. Sėkmingai veikia iki šiol, 2013m. atliktas nedidelis remontas, pakeičiant kelis nupjautas purkštuko galvutes naujomis, perkeliant laistymo purkštukus toliau nuo užaugusių ir peraugusių augalų, panaikinus mikro laistymo purkštukus augalams, įrengiant kapiliarinį laistymo vamzdelį. Mikro laistymo purkštukai? Tai kilnojami purkštukai daugiausia skirti gėlynams laistyti, trūkumas, kad jie plastikiniai ir gana gležni, trukdo ravėti, privalumas, kad yra nebrangūs.  Sistemos remontą atliko Laistymas.lt montavimo partneriai taip pat automatizuodami šalia esantį sklypą, kuris iki tol buvo laistomas pusiau automatiniu būdu atsukant laistymo ventilius. Projektas išskirtinis dar ir tuo, kad laistoma iš surinkto lietaus šulinio ir po biologinės nuotekų sistemos! Klientas pageidavo, ir gavo, ir sėkmingai 11 metų naudoja!, kad:

Vasarą – vanduo būtų pirmiausia siurbiamas šulinio Nr.1 į kurį subėga vanduo po biologinių valymo įrenginių. Jeigu vanduo išsiurbiamas, lygio daviklis perduoda signalą valdikliui ir jis įjungia laistymo siurblio siurbimą iš šulinio Nr.2 kur subėga lietaus vanduo. Išsiurbus lietaus vandens šulinį ir trūkstant vadens valdiklis perjungia laistymo siurblį į Ramučių miestelio vandentiekį ir laistoma iš vandentiekio sukeliant slėgį, nes vandentiekyje jis nepakankamas (>2bar.) 

Žiemą – užsipildžius šuliniui Nr.1  laistymo siurblio pagalba vanduo automatiškai perpumpuojamas į šulinį Nr.2 

Visą sistemą laistymo siurblio sistema susideda iš laistymo siurblio su hidroforu, elektromagnetinių vožtuvų, lygio ir sausos eigos daviklių bei laistymo siurblio valdiklio. Laistymą valdo laistymo programatorius. Panaudoti statiniai, MP Rotator ir vienos srovės išlendantys laistymo purkštukai. Laistymo vožtuvai sumontuoti garaže. 

Pasidalinkite: