Kaip įsirengti laistymo sistemą?

Laistymo purkštukai yra svarbiausia ir labiausiai matoma laistymo sistemos dalis. Ypač patogūs yra požeminiai laistymo purkštukai, išlendantys iš žemės nuo vandens slėgio.

Purkštukai skiriasi:

  • Laistymo atstumu. Laisto nuo r=1m iki r=30m futbolo stadionams
  • Laistymo tipu. Viena ar daug besisukančių srovelių

Vienos srovės purkštukai tiks laistyti didesnius vejos plotus be medžių ir gėlynų, purkštukai purškiantys vandenį plonomis srovelėmis puikiai tinka laisyti veją, bet ir augalus, gėlynus, daržus.

  • Laistymo kampu. Dažniausiai laistymo kampas reguliuojamas nuo 45 iki 360 laipsnių, laistant apskritimu, nors yra purkštukų laistančių stačiakampiu, juos patogu naudoti siauruose ir ilguose ruožuose pvz. tarp namo ir tvoros ar gyvatvorės

Jeigu nenorite įsirenginėti stacionaraus požeminio laistymo, galite naudoti pernešamus purkštukus, laistančius vėduoklės principu ar pernešamus laistančius apskritimu.

Kaip ir kur montuoti laistymo purkštukus? Laistymas.lt komanda mielai patars, pakonsultuos, suprojektuos, sukomplektuos ir sumontuos aukščiausios kokybės laistymo purkštukus už geriausią kainą! 

Mus rasite laistymo ir lauko apšvietimo sistemų salone Jonavos 92, Kaune, arba elektroniniu paštu info@laistymas.lt, telefonu +37037488802, Viber/WhatsApp/Messenger/mobiliuoju: +37068636095, fb.com/laistymas.lt 

Tačiau laistymo purkštukai gali neišsaugoti Jūsų žalios vejos, jeigu nepasirūpinsite, kad jie laiku palaistytų veją ar gėlynus. Laistymo automatika užtikrina, kad laistymas veiktų automatiniu režimu, drėkinimas prasidėtų ir baigtųsi automatiškai, be pašalinio įsikišimo.

Yra keletas laistymo sistemos automatizavimo būdų:

  • Laistymo programatorius Hunter HC Hydrawise sekantis orus palaikydamas ryšį per WiFi su artimiausia meteorologine stotimi (surasti netoliese esančias meteorologines stotis įrašydami savo miestą galite čia), 
  • Laistymo valdiklis Hunter XC su SoilClick, Acclima SC matuojantis Jūsų vejos, dirvožemio drėgmę, temperatūrą
  • Laistymo programatorius Hunter XC, PRO-C klasikinio laikmačio principu įjungiančio ir išjungiančio laistymą nustatytu laiku ir nelaistantis kai lyja prijungus lietaus daviklį Rain Click.
  • Išsirinkti Jums tinkamiausią laistymo autiomatiką už geriausią kainą Kaune galite laistymas.lt salone Jonavos 92 arba internetu spaudžiant norimą paveiksliuką apačioje:

Prekės

Pasidalinkite: