Akcija!

Laistymo sistemos Hunter skaičiuoklė

547,00 497,00

Automatinė vejos laistymo sistema Hunter Made in USA. Laistymo sistemos skaičiuoklė sužinoti laistymo sistemos kainai. Suprojektuosime, sukomplektuosime Jums laistymo sistemą.  Įsigykite paruoštą montavimui automatinę laistymo sistemą vejai ir gėlynams, alpinariumams ir kt. Įsirenkite automatinę laistymo sistemą patys ir mėgaukitės žalia veja! Ramios atostogos, jokių laistymo žarnų, kokybiškai iš patikimų rankų nuo 2005. Pateiktas pavyzdys laistymo sistemos kainos  su 10 Hunter MP Rotator purkštukų, 3 Hunter PGV vožtuvais su laistymo dėže,  Hunter vidiniu laistymo valdikliu ECO-Logic, vamzdžiais ir jungtimis

Produkto kaina
Papildomai priedų:
Užsakymo suma:
Produkto kodas: 0002-1 Kategorija:
Pasidalinkite:

Aprašymas

Apsiskaičiuokite ir įsigykite paruoštą montavimui automatinę laistymo sistemą vejai ir gėlynams, alpinariumams ir kt.

Automatinė laistymo sistema susideda iš:

1. Požeminių laistymo purkštukų ECO Rotator, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Purkštukai sukomplektuoti su laistymo vamzdžiui jungtimis D25x1/2 ir trišakiu purkštuko pajungimui prie magistralės D25. Nežinote kaip išdėlioti purkštukus sklype? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim ir/ar pabraižysim brėžinį!

2. Elektromagnetinių laistymo vožtuvų PGV su požemine vožtuvų dėže ir valdymo kabeliu, kabelio jungtimis su geliu, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Vožtuvai sukomplektuoti su laistymo vamzdžiui jungtimis D25x1 ir trišakių kolektoriumi ir pajungimu prie magistralės D32-D25. Nežinote kiek purkštukų galima prijungti prie vieno vožtuvo? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim, suskaičiuosim!

3. Automatinio laistymo programatoriaus ECO-Logic ar HYDRAWISE WiFi su lietaus davikliu arba prisijungimu prie artimiausio oro uosto, ligoninės meteorologinės stoties per WiFi, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Nežinote kaip sujungti ir suprogramuoti laistymo programatorių? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +370686360955 padėsim!

4. Laistymo vamzdis D25 spec. minkštesnis plastikas, atsparus užšalimams, užlinkimams, 5m garantija, pagaminta ES.

Pasirinktinai rekomenduojamos detalės laistymo sistemai:

Laistymo hidrantas su greita jungtimi laistymo žarnai pasijungti, komplektuojamas su pajungimu prie D25 vamzdžio. Per šį hidrantą paruošite laistymo sistemą žiemai išpūsdami vandenį iš laistymo sistemos su oro kompresoriumi (rekomenduojamas laistymo sistemos paruošimo metodas mūsų klimate, paprastai atliekamas – taip kaip pūstumėte automobilio padangą) 5m garantija, pagaminta ES.

Automatiniai nusidrenavimo ventiliai, žalvaris, ner.plienas, epdm guma, komplektuojamas su pajungimu prie D25 laistymo vamzdžio. Laistymo sistemos drenažinis vožtuvas kiekvieną kartą automatiškai nudrenuoja laistymo sistemą, nereikia išpūtimo prieš žiemą, rekomenduojama įrengti po nusidrenavimo vožtuvą ant kiekivienos laistymo linijos prie vožtuvų dėžės, vožtuvų dėžės kolektoriuje, ilgesnėse linijose per vidurį ar laistymo linijos gale, jeigu sklype yra nuolydis, apačioje. Klojant laistymo vamzdžius rekomenduojams nuolydis į nusidrenuojančių vožtuvų pusę, 5m garantija, pagaminta ES.

Laistymo filtras 1″ specialus diskinis laistymo filtras su 10 kartų didesniu valomuoju plotu, praplaunamas, atsparus užšalimams, montuojamas ant įvado esant nešvariam vandeniui arba laistant pvz. iš tvenkinio ar šulinio, 5m garantija, pagaminta ES.

Slėgio sukėlimo siurblys su įmontuota paleidimo automatika – jungiant į rozetę ir veikia! Tylus, nereikia hidroforo, montuojamas kai slėgis (dinaminis t.y. atsukus vandenį) mažesnis nei 2bar. arba norint laistyto pvz. iš tvenkinio ar šulinio (rekomenduojame naudoti panardinamą), 24mėn. garantija, pagaminta ES. Nežinote ar reikia, Kaip pamatuoti dinaminį slėgį? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Laistymo sistemos Hunter skaičiuoklė”