Automatinė laistymo sistema Hunter

Automatinė vejos laistymo sistema Hunter Made in USA. Laistymo sistemos skaičiuoklė sužinoti laistymo sistemos kainai. Suprojektuosime, sukomplektuosime Jums laistymo sistemą.  Įsigykite paruoštą montavimui automatinę laistymo sistemą vejai ir gėlynams, alpinariumams ir kt. Įsirenkite automatinę laistymo sistemą patys ir mėgaukitės žalia veja! Ramios atostogos, jokių laistymo žarnų, kokybiškai iš patikimų rankų nuo 2005

Pasidalinkite:

Aprašymas

Automatinė vejos laistymo sistema Hunter Made in USA. Laistymo sistemos skaičiuoklė sužinoti laistymo sistemos kainai. Suprojektuosime, sukomplektuosime Jums laistymo sistemą.  Įsigykite paruoštą montavimui automatinę laistymo sistemą vejai ir gėlynams, alpinariumams ir kt. Įsirenkite automatinę laistymo sistemą patys ir mėgaukitės žalia veja! Ramios atostogos, jokių laistymo žarnų, kokybiškai iš patikimų rankų nuo 2005.

Automatinė laistymo sistema HUNTER susideda iš:

1. Požeminių laistymo purkštukų ECO Rotator, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Purkštukai sukomplektuoti su laistymo vamzdžiui jungtimis ir trišakiu purkštuko pajungimui prie magistralės D25. Nežinote kaip išdėlioti purkštukus sklype? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim ir/ar pabraižysim brėžinį!

2. Elektromagnetinių laistymo vožtuvų PGV su požemine vožtuvų dėže ir valdymo kabeliu, kabelio jungtimis su geliu, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Vožtuvai sukomplektuoti su laistymo vamzdžiui jungtimis D25x1 ir trišakių kolektoriumi ir pajungimu prie magistralės D32-D25. Nežinote kiek purkštukų galima prijungti prie vieno vožtuvo? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim, suskaičiuosim!

3. Automatinio laistymo programatoriaus X-Core/ECO Logic ar HYDRAWISE WiFi su lietaus davikliu arba prisijungimu prie artimiausio oro uosto, ligoninės meteorologinės stoties per WiFi, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Nežinote kaip sujungti ir suprogramuoti laistymo programatorių? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +370686360955 padėsim!

4. Laistymo vamzdis D25 PE plastikas, atsparus užšalimams, 10m garantija, pagaminta ES.

Pasirinktinai rekomenduojamos detalės laistymo sistemai:

Laistymo hidrantas su greita jungtimi laistymo žarnai pasijungti, komplektuojamas su pajungimu prie D25 vamzdžio. Per šį hidrantą paruošite laistymo sistemą žiemai išpūsdami vandenį iš laistymo sistemos su oro kompresoriumi (rekomenduojamas laistymo sistemos paruošimo metodas mūsų klimate, paprastai atliekamas – taip kaip pūstumėte automobilio padangą) 5m garantija, pagaminta ES.

Automatiniai nusidrenavimo ventiliai, žalvaris, ner.plienas, epdm guma, komplektuojamas su pajungimu prie D25 laistymo vamzdžio. Laistymo sistemos drenažinis vožtuvas kiekvieną kartą automatiškai nudrenuoja laistymo sistemą, nereikia išpūtimo prieš žiemą, rekomenduojama įrengti po nusidrenavimo vožtuvą ant kiekivienos laistymo linijos prie vožtuvų dėžės, vožtuvų dėžės kolektoriuje, ilgesnėse linijose per vidurį ar laistymo linijos gale, jeigu sklype yra nuolydis, apačioje. Klojant laistymo vamzdžius rekomenduojams nuolydis į nusidrenuojančių vožtuvų pusę, 5m garantija, pagaminta ES.

Laistymo filtras 1″ specialus diskinis laistymo filtras su 10 kartų didesniu valomuoju plotu, praplaunamas, atsparus užšalimams, montuojamas ant įvado esant nešvariam vandeniui arba laistant pvz. iš tvenkinio ar šulinio, 5m garantija, pagaminta ES.

Slėgio sukėlimo siurblys su įmontuota paleidimo automatika – jungiant į rozetę ir veikia! Tylus, nereikia hidroforo, montuojamas kai slėgis (dinaminis t.y. atsukus vandenį) mažesnis nei 2bar. arba norint laistyto pvz. iš tvenkinio ar šulinio (rekomenduojame naudoti panardinamą), 24mėn. garantija, pagaminta ES. Nežinote ar reikia, Kaip pamatuoti dinaminį slėgį? Rašykite: info@laistymas.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim!

Papildoma informacija

Svoris33 kg

Pirkimo taisyklės

Bendros nuostatos:
Šios Pirkimo – Pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – „Jūs“) ir Pardavėjo laistymas.lt priklauso SODO uab (toliau – „mes“) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.laistymas.lt (toliau – „e.parduotuvė“).

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas:
Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e.parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Apmokėti“.
Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma e.parduotuvėje.

Jūsų teisės:
Jūs turite teisę pirkti prekes e.parduotuvėje šių taisyklių ir e.parduotuvės nustatyta tvarka.
Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su e.parduotuve, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl:
garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ir garso laikmenose, kompiuterinių programų tiekimo, vartotojui pažeidus pakuotės apsaugas;
laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių tiekimo;
dalyvavimo žaidimuose ar loterijose;
kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Jūs įsipareigojate:
priimti e.parduotuvėje užsakytas prekes ir už jas apmokėti sutartą kainą
jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti
Jūs naudodamasis e.parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir laisva valia įsipareigojate jų laikytis.

Mūsų teisės:
Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybe naudotis e.parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją
Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e.parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums
Jūs patvirtinate, kad laisva valia sutinkate, kad Mes vienašališkai su Jūsų išanksto neperspėjus, galime pakeisti šių taisyklių sąlygas

Mes įsipareigojame:
Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e.parduotuvės teikiamomis paslaugomis
Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laiką
Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus

Prekių pristatymas:
Prekes pristatome mes arba įgaliotas atstovas – kurjerių tarnyba DPD
Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntoje esančių pristatytų prekių būklę.
Jums pasirašius Sąskaitoje – faktūroje arba kurjerio dokumente ar laikmenoje ar kt. kurjerių tarnybos taikomu būdu yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota tinkamai.
Pastebėję siuntoje esančių daiktų išorinį pažeidimą (įlaužimą (-us), įlenkimą (-us), įbrėžimą (-us), korozijos pažeidimą (-us) ar pan.), turite teisę siuntoje esančių daiktų nepriimti ir apie tai mus kuo skubiau informuoti e.paštu info@laistymas.lt siunčiant fotonuotraukas su pažeista preke, pakuote, o apie tokį faktą pažymėti siuntos važtaraštyje, informuoti kurjerį.
Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tinkamai, o Jūs neturite pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių.

Prekių grąžinimas:
Prekių grąžinimas galimas per 14 dienų nuo prekių įsigijimo. Prekių grąžinimo klausimais kreipkitės tel. +37037488802 el.paštu info@laistymas.lt Gražinimo procesas vykdomas vadovaujantis LR ŪM įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir LR ŪM įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.
Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Prekė turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Už pilną grąžinamos prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas arba Gražintojas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas ar Pardavėjo atstovas turi teisę nepriimti prekės grąžinimui.
Prekės grąžinamos analogišku transportu kokiu jos buvo pristatytos Pirkėjui, išskyrus atvejus, kai prekės yra grąžinamos dėl prekės kokybės. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja savo sąskaita pasiimti nekokybiškas prekes ir jos nemokamai pataisomos, pakeičiamos, sumažinama kaina arba grąžinama už jas sumokėti pinigai. Nekokybiškos Prekės pakeitimas nauja vykdomas tik atlikus techninę ekspertizę ir gavus Prekių gamintojo sutikimą.

Atsakomybė:
Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius
Jūs atsakote už savo veiksmus, atliktus naudojantis e.parduotuve
Jūs atsakote už savo atpažinimo kodo perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Jūsų atpažinimo kodu, Jūs atsakote už trečiosios šalies atliktus veiksmus e.parduotuvėje.
Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per e.parduotuvėje esančias nuorodas.
Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius. Jeigu šalys nesutaria dėl žalos atlyginimo, ginčai nagrinėjami LR Kauno miesto apylinkės teisme.

Informacijos siuntimas:
Mes visus pranešimus siunčiame Jums Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate e.parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais adresai ar elektroninio pašto adresu info@laistymas.lt

Baigiamosios nuostatos:
Šiomis taisyklėmis yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka LR Kauno miesto apylinkės teisme.

Garantijos

Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Šie terminai skelbiami prekės aprašyme. Jeigu prekės aprašyme garantijos laikotarpis neminimas, garantija tokiai prekei lygi 24 mėnesiams nuo prekės/kių įsigijimo. Prekės sugedusios nepasibaigus garantiniam laikotarpiui nemokamai pataisomos, pakeičiamos, sumažinama kaina arba grąžinama už jas sumokėti pinigai.
Garantinis laikotarpis yra nurodytas garantiniame talone, ant prekės dėžutės ar prekės gamintojo tinklapyje (laistymo https://www.hunterindustries.com/sites/default/files/Hunter_Warranty_Date_Code_Sheet.pdf apšvietimo https://www.lightpro.nl/en/about-us/ ) Jei garantinis laikotarpis yra pasibaigęs, prekė priimama mokamam remontui.
Sugedus prekei, dėl garantinio remonto ar kitų iškilusių klausimų teirautis telefonu +37037488802 arba el.paštu info@laistymas.lt
Pateikdami prekę remontui, būtna pateikiti įsigijimo dokumentus.
Remontas atliekamas pagal gamintojo serviso standartus, keičiant tik orginalias dalis arba pakeičiant prekę nauja. Keitimas atliekamas tik gavus gamintojo patvirtinimą.
Atkreipiame dėmesį, kad:
Gamintojo garantija netaikoma natūraliai nusidėvinčioms prekių dalims (UV spindulių poveikis, abrazyvų poveikis ir pan.)
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartotojų teisių įstatymais ir reglamentais kokybiškos elektros prekės negrąžinamos ir nekeičiamos.

Grąžinimas

Prekių grąžinimas galimas per 14 dienų nuo prekių įsigijimo. Prekių grąžinimo klausimais kreipkitės tel. +37037488802 el.paštu info@laistymas.lt Gražinimo procesas vykdomas vadovaujantis LR ŪM įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir LR ŪM įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.
Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Prekė turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Už pilną grąžinamos prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas arba Gražintojas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas ar Pardavėjo atstovas turi teisę nepriimti prekės grąžinimui.
Prekės grąžinamos analogišku transportu kokiu jos buvo pristatytos Pirkėjui, išskyrus atvejus, kai prekės yra grąžinamos dėl prekės kokybės. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja savo sąskaita pasiimti nekokybiškas prekes ir jos nemokamai pataisomos, pakeičiamos, sumažinama kaina arba grąžinama už jas sumokėti pinigai. Nekokybiškos Prekės pakeitimas nauja vykdomas tik atlikus techninę ekspertizę ir gavus Prekių gamintojo sutikimą.